CCSK_logo Cornish Crabber Schippers Kring
CCSK_logo
Home Vereniging Activiteiten Schepen Voor leden Links Zoeken


Wedstrijduitslagen


zomer 2002
zomer 2003
voorjaar 2004
zomer 2004
zomer 2005
voorjaar 2006
zomer 2006
zomer 2007
voorjaar 2008
zomer 2008
zomer 2009
voorjaar 2010
zomer 2010
voorjaar 2011
zomer 2011



Resultaat Crabberwedstriid 30 augustus 2003 te Workum

Klassement voor de Bel

Kortst gezeilde tijd

volgorde Cat. nummer naam schip naam schipper starttijd aankomsttijd gezeilde tijd
1 A CC139 Joorke Klaas Landeweer 12:45:00 14:31:25 1:46:25
2 A CC76 Swarte Schaep Bart Wolles 12:45:00 14:33:40 1:48:40
3 A CC50 Santana Jelle & Kees 12:45:00 14:33:45 1:48:45
4 A CC137 Ursus Minor Theo Beersma 12:45:00 14:37:05 1:52:05
5 A CC195 Riddle Paul Bristoll 12:45:00 14:44:38 1:59:38
6 B CC134 Urmiena Sipko Bal 12:30:00 14:29:50 1:59:50
7 B CC91 Brandaen Andy Gerritsen 12:30:00 14:33:55 2:03:55
8 B CC175 Sally Theo van Spanje 12:30:00 14:37:25 2:03:25
9 C CC46 Capella Arnoud Rottinghuis 12:30:00 14:38:40 2:08:40
10 C CC96 Dirkie Matthijs Blokker 12:30:00 d.n.f d.n.f.
nvt   WB 76 Arcturis Sybren Baars 12:30:00 14:36:40 2:06:40
nvt   CC24 55 Morrah Rob Maas 13:00:00 d.n.f. d.n.f.
nvt   FW 1 Andastre Hans van der Winden 13:00:00 14:24:45 1:24:45
nvt     Noordster Rijk Luyendijk 13:00:00 14:34:35 1:34:35
             
             

Klassement voor de Goedkoopbeker

Eerst over de lijn

volgorde Cat. nummer naam schip naam schipper aankomsttijd
1 B CC134 Urmiena Sipko Bal 14:29:50
2 A CC139 Joorke Klaas Landeweer 14:31:25
3 A CC76 Swarte Schaep Bart Wolles 14:33:40
4 A CC50 Santana Jelle & Kees 14:33:45
5 B CC91 Brandaen Andy Gerritsen 14:33:55
6 A CC137 Ursus Minor Theo Beersma 14:37:05
7 B CC175 Sally Theo van Spanje 14:37:25
8 C CC46 Capella Arnoud Rottinghuis 14:38:40
9 A CC195 Riddle Paul Bristoll 14:44:38
nvt   WB 76 Arcturis Sybren Baars 14:36:40
nvt   CC24 55 Morrah Rob Maas  
nvt   FW 1 Andastre Hans van der Winden 14:24:45
nvt     Noordster Rijk Luyendijk 14:34:35
           
           
           


De CCQI Klassement (vraag Andy Gerritsen)

Berekende tijd

volgorde nummer naam schip naam schipper ccqi factor berekende tijd
1 B CC91 Brandaen Andy Gerritsen 1,2042
2 A CC50 Santana Jelle & Kees 1,0208
3 A CC139 Joorke Klaas Landeweer 0,8333
4 B CC134 Urmiena Sipko Bal 0,8958
5 B CC175 Sally Theo van Spanje 0,9208
6 A CC195 Riddle Paul Bristoll 0,8333
7 A CC137 Ursus Minor Theo Beersma 0,6667
8 A CC76 Swarte Schaep Bart Wolles 0,6250
9 C CC46 Capella Arnoud Rottinghuis 0,7083


De Florijn Prijs

Pim de Jong heeft aan de Florijn prijs een nieuwe bestemming gegeven. De Florijn prijs wordt vanaf heden uitgereikt aan het best onderhouden schip dat aanwezig is tijdens de zomerreunie. Winnaar van dit jaar is Dirkie van de familie Blokker.

 

webmaster@cornishcrabber.nl