CCSK_logo Cornish Crabber Schippers Kring
CCSK_logo
Home Vereniging Activiteiten Schepen Voor leden Links Zoeken


Wedstrijduitslagen


zomer 2002
zomer 2003
voorjaar 2004
zomer 2004
zomer 2005
voorjaar 2006
zomer 2006
zomer 2007
voorjaar 2008
zomer 2008
zomer 2009
voorjaar 2010
zomer 2010
voorjaar 2011
zomer 2011



Resultaat Crabberwedstriid 30 augustus 2004 te Lemmer

Klassement voor de Bel

Kortst gezeilde tijd voor de crabber MK1

volgorde nummer naam schip starttijd aankomsttijd gezeilde tijd
1 CC 137 Ursus Minor 11:30:00 14:15:45 2:45:45
2 CC 245 Spinaway 11:30:00 14:15:47 2:45:47
3 CC 139 Joorke 11:30:00 14:16:00 2:46:00
4 CC 268 Demelza 11:30:00 14:20:14 2:50:14
5 CC 86 Moriaan 11:30:00 14:21:02 2:51:02
6   Ponte Piet 11:30:00 14:23:54 2:53:54
7 CC 96 Dirkie 11:30:00 14:24:38 2:54:48
8 CC 134 Urmienia 11:30:00 14:27:34 2:57:34
9 CC 1175 Sally 11:30:00 14:28:41 2:58:41
10 CC 30 Otter 11:30:00 14:31:29 3:01:29
11 CC 50 Santana 11:30:00 14:46:34 3:16:34
13 CC 157 La Galliarde 11:30:00 14:47:36 3:17:36
12 CC 91 Brandaen 11:30:00 14:52:39 3:22:39
14 CC 138 Kavorie 11:30:00 14:54:22 3:24:22
15 CC 76 Zwarte Schaep 11:30:00 14:56:03 3:26:03

Klassement voor de Goedkoopbeker

Eerst over de lijn

volgorde Type naam schip starttijd aankomsttijd gegecorigeerde tijd
1 Yawl Riffaff 11:30:00 14:04:16 2:34:16
2 CC24 Morrah 11:30:00 14:13:21 2:34:21
3 CC Ursus Minor 11:30:00 14:15:45 2:45:45
4 CC Spinnaway 11:30:00 14:15:47 2:45:47
5 CC Joorke 11:30:00 14:16:00 2:46:00
6 CC22 Nooitgedacht 11:30:00 14:17:13 2:24:09
7 CC Demelza 11:30:00 14:20:14 2:50:14
8 CC Moriaan 11:30:00 14:21:02 2:51:02
9 CC Bonte Piet 11:30:00 14:23:54 2:53:54
10 CC Dirkie 11:30:00 14:24:38 2:54:38
11 CC Urmina 11:30:00 14:27:34 2:57:34
12 CC Sally 11:30:00 14:28:41 2:58:41
13 CC24 Pijlstaart 11:30:00 14:31:17 2:42:47
14 CC Otter 11:30:00 14:31:29 3:01:28
15 CC Santana 11:30:00 14:46:34 3:16:34
16 CC La Galliarde 11:30:00 14:47:36 3:17:36
17 CC Brandaen 11:30:00 14:52:39 3:22:39
18 CC Kavori 11:30:00 14:54:22 3:24:22
19 CC Zwarte Schaep 11:30:00 14:56:03 3:26:03
20 FW Andastre 11:30:00 14:42:43 2:12:43

Nieuw!!!!!!

Op gecorigeerde tijd alle boten samen.
Bart en Anne gaan hier een naam aan geven.

volgorde Type naam schip Correctie faktor gezeildetijd gegecorigeerde tijd
1 Yawl Riffaff 0,890 2:34:16 2:17:18
2 FW Andastre 1,039 2:12:43 2:17:54
3 CC24 Morrah 0,898 2:34:21 2:18:36
4 CC22 Nooitgedacht 0,862 2:47:13 2:24:09
5 CC Ursus Minor 0,886 2:45:45 2:26:51
6 CC Spinnaway 0,886 2:45:47 2:26:53
7 CC Joorke 0,886 2:46:00 2:27:05
8 CC Demelza 0,886 2:50:14 2:30:50
9 CC Moriaan 0,886 2:51:02 2:31:32
10 CC Bonte Piet 0,886 2:53:54 2:34:05
11 CC Dirkie 0,886 2:54:38 2:34:44
12 CC Urmina 0,886 2:57:34 2:37:19
13 CC Sally 0,886 2:58:41 2:38:19
14 CC Otter 0,886 3:01:28 2:40:47
15 CC24 Pijlstaart 0,898 3:01:17 2:42:47
16 CC Santana 0,886 3:16:34 2:54:09
17 CC La Galliarde 0,886 3:17:36 2:55:04
18 CC Brandaen 0,886 3:22:39 2:59:33
19 CC Kavori 0,886 3:24:22 3:01:04
20 CC Zwarte Schaep 0,886 3:26:03 3:02:34

 

De Florijn Prijs

Pim de Jong heeft aan de Florijn prijs een nieuwe bestemming gegeven. De Florijn prijs wordt vanaf heden uitgereikt aan het best onderhouden schip dat aanwezig is tijdens de zomerreunie. Winnaar dit jaar is Kavori van de Rob van Rooy.

 

webmaster@cornishcrabber.nl